مقاله رفتار سرمایه گذار، توده وار و تاثیر ماه رمضان بر آن ها (2016 الزویر)

 

 

عنوان فارسی مقاله رفتار سرمایه گذار، توده وار و تاثیر ماه رمضان بر آن ها
عنوان انگلیسی مقاله Investor mood, herding and the Ramadan effect
فهرست مطالب چکیده

1. مقدمه

2. مروری بر منابع

2.1 رفتار سرمایه گذاری و توده وار

2.2. رفتار توده وار در ماه رمضان

3. متدشناسی و داده

3.1. متدشناسی

4. بحث و نتایج

4.1. نتایج تجربی

4.2. بحث – مشارکت

5. نتیجه گیری

منابع

نمونه مقاله انگلیسی Abstract

In view of evidence linking herding and social mood, we examine whether the positive mood documented during Ramadan translates into higher herding compared to non-Ramadan days. Drawing on a sample of seven majority Muslim countries, we report significant herding during Ramadan in most of our sample markets. Additionally, we show that herding appears significantly stronger within rather than outside Ramadan for most tests whereby its significance is manifested on both Ramadan- and non-Ramadan-days. Overall, herding significance within/outside Ramadan exhibits some variation in its levels across markets in relation to variables reflective of market states, both domestically (market returns; market volume) and internationally (US market returns; US investors’ sentiment; global financial crisis) market states.

نمونه ترجمه فارسی چکیده

در رابطه با شواهد و قرائن رفتار اجتماعی و توده وار، ما به بررسی این پرداختیم که آیا رفتار مناسب در حین ماه رمضان نسبت به ماههای غیر رمضان باعث حفظ و نگهداری رفتار توده وار بیشتری می شود یا خیر. در صورتی که مثالی از هفت کشور مهم مسلمان نشان داده شد، رفتار توده وار قابل توجهی در حین ماه رمضان دراکثر بازارهای نمونه ها موجود بود. علاوه بر این، نشان داده می شود که این رفتار نسبت به ماههای غیر رمضان برای اکثریت آزمایشها قویتر می باشد در نتیجه اهمیت آن هم در روزهای رمضان و هم غیر آن نشان داده می شود. بصورت کلی، اهمیت رفتار توده وار در حین/ خارج از ماه رمضان تعدادی متغیر را در این سطح بازارها مرتبط با متغیرهایی که رفتار بازارها، چه رفتار های بازارهای داخلی( سودهای بازار; حجم فروش بازار) و بین المللی( سودهای عاید شده از بازار آمریکا; اهداف سرمایه گذاران آمریکا; بحران اقتصادی جهانی) را منعکس می نماید نشان می دهد.

توجه؛ (همانطور که در نمونه ترجمه مشاهده مینمایید، این ترجمه توسط مترجم مجرب با رشته مرتبط به صورت کاملا تخصصی انجام شده و ادامه مقاله نیز به همین صورت با کیفیت عالی در فرمت ورد و pdf آماده خریداری و دانلود میباشد.)

سال انتشار 2016
ناشر الزویر
مجله  مجله رفتار و سازمان اقتصادی – Journal of Economic Behavior & Organization
کلمات کلیدی انگلیسی Herding – Social mood – Ramadan
کلمات کلیدی  رفتار توده وار، رفتار اجتماعی، ماه رمضان
 صفحات مقاله انگلیسی 16
صفحات ترجمه مقاله 30
مناسب برای رشته  مدیریت
مناسب برای گرایش مدیریت منابع انسانی اسلامی و مدیریت مالی
توضیحات این مقاله ترجمه شده و فایل تایپ شده با فرمت ورد آن آماده خریداری و دانلود میباشد.
دانلود مقاله انگلیسی ○ دانلود رایگان مقاله انگلیسی با فرمت pdf (کلیک کنید)
خرید ترجمه فارسی ○ خرید ترجمه آماده این مقاله با فرمت ورد (کلیک کنید)
سایر مقالات این رشته ○ مشاهده سایر مقالات رشته مدیریت (کلیک کنید)

 

 

دیدگاهتان را بنویسید