مقاله بلاک چینها و قراردادهای هوشمند برای اینترنت اشیاء (2016 IEEE)

 

 

عنوان فارسی مقاله بلاک چین ها و قراردادهای هوشمند برای اینترنت اشیاء
عنوان انگلیسی مقاله Blockchains and Smart Contracts for the Internet of Things
فهرست مطالب چکیده

1- مقدمه

2- مقدمات

الف. بلاک چین چگونه کار می کند

ب. دستیابی به اجماع روی شبکه

پ. انتقال دارایی های دیجیتال روی یک بلاک چین

ت- قراردادهای هوشمند چگونه کار می کنند

ج- طبقه بندی بلاک چین

3- بلاک چین ها و IoT

4- ملاحظات به کار اندازی

5- نتایج

منابع

نمونه مقاله انگلیسی Abstract

Motivated by the recent explosion of interest around blockchains, we examine whether they make a good fit for the Internet of Things (IoT) sector. Blockchains allow us to have a distributed peer-to-peer network where non-trusting members can interact with each other without a trusted intermediary, in a verifiable manner. We review how this mechanism works and also look into smart contracts-scripts that reside on the blockchain that allow for the automation of multi-step processes. We then move into the IoT domain, and describe how a blockchain-IoT combination: 1) facilitates the sharing of services and resources leading to the creation of a marketplace of services between devices and 2) allows us to automate in a cryptographically verifiable manner several existing, time-consuming workflows. We also point out certain issues that should be considered before the deployment of a blockchain network in an IoT setting: from transactional privacy to the expected value of the digitized assets traded on the network. Wherever applicable, we identify solutions and workarounds. Our conclusion is that the blockchain-IoT combination is powerful and can cause significant transformations across several industries, paving the way for new business models and novel, distributed applications.

نمونه ترجمه فارسی چکیده

رشد سریع اخیر توجه به بلاک چین ها ما را ترغیب می کند که به بررسی مناسب بودن یا نبودن بلاک چین برای بخش اینترنت اشیاء (IoT) بپردازیم. بلاک چین ها امکان داشتن شبکه نظیر به نظیر توزیعی را برای ما فراهم می کنند که در آن اعضای بی اعتماد به یکدیگر می توانند به شیوه ای قابل تصدیق بدون واسط مطمئن با یکدیگر برهم کنش داشته باشند. همچنین چگونگی کارکرد این مکانیسم را مرور می کنیم و نگاهی به نوشته های قراردادهای هوشمند خواهیم انداخت که به بلاک چین وابسته هستند  و امکان اتوماسیون  و فرایندهای چند مرحله ای را فراهم می کنند. سپس به سراغ دامنه IoT می رویم و تشریح می کنیم که یک ترکیب بلاک چین و اینترنت اشیاء چگونه: 1) به اشتراک گذاری سرویس و منابع را تسهیل می کند که منجر به ایجاد بازاری از سرویس های بین دستگاه ها می شوند و 2) به ما اجازه می دهد که چندین جریان کاری زمان بر موجود را به شیوه ای خودکار سازی کنیم که به صورت رمزنگاری قابل تصدیق هستند. همچنین به چندین مسئله خاص اشاره می کنیم که باید پیش از به کار اندازی یک شبکه بلاک چین در یک برپایی IoT در نظر گرفته شوند: از محرمانگی تراکنش تا مقادیر مورد انتظار دارایی های دیجیتالی که روی شبکه مبادله می شوند. در هر جایی که قابل اطلاق باشد راه حل ها و روش های جایگزین را شناسایی می کنیم. نتیجه می گیریم که ترکیب بلاک چین و IoT توانمند است و می تواند منجر به تغییر شکل های قابل توجهی در چندین صنعت شود و مسیر را برای مدل های تجاری جدید و کاربردهای توزیعی نوین هموار کند.

توجه؛ (همانطور که در نمونه ترجمه مشاهده مینمایید، این ترجمه توسط مترجم مجرب با رشته مرتبط به صورت کاملا تخصصی انجام شده و ادامه مقاله نیز به همین صورت با کیفیت عالی در فرمت ورد و pdf آماده خریداری و دانلود میباشد.)

سال انتشار 2016
ناشر آی تریپل ای
کلمات کلیدی انگلیسی Blockchain – distributed systems – internet of things
کلمات کلیدی  بلاک چین، سیستم های توزیعی، اینترنت اشیاء
 صفحات مقاله انگلیسی 12
صفحات ترجمه مقاله 31
مناسب برای رشته مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
مناسب برای گرایش اینترنت و شبکه های گسترده، امنیت اطلاعات و شبکه های کامپیوتری
توضیحات این مقاله ترجمه شده و فایل تایپ شده با فرمت ورد آن آماده خریداری و دانلود میباشد.
دانلود مقاله انگلیسی ○ دانلود رایگان مقاله انگلیسی با فرمت pdf (کلیک کنید)
خرید ترجمه فارسی ○ خرید ترجمه آماده این مقاله با فرمت ورد (کلیک کنید)
سایر مقالات این رشته ○ مشاهده سایر مقالات رشته مهندسی کامپیوتر (کلیک کنید)

 

 

دیدگاهتان را بنویسید