مقاله طرح نهان نگاری متن پر ظرفیت مبتنی بر فشرده سازی LZW و کد گذاری رنگی (2017 الزویر)

 

 

عنوان فارسی مقاله طرح نهان نگاری متن پر ظرفیت مبتنی بر فشرده سازی LZW و کد گذاری رنگی
عنوان انگلیسی مقاله A high capacity text steganography scheme based on LZW compression and color coding
فهرست مطالب چکیده

1. مقدمه

2. کارهای مرتبط

3. روش پیشنهادی

3.1. جدول کد گذاری رنگی

3.2. مرحله جایگذاری

3.3. مرحله استخراج

4. نتایج تجربی

4.1. بسط روش پیشنهادی

5. نتیجه گیری

نمونه مقاله انگلیسی Abstract

In this paper, capacity and security issues of text steganography have been considered by employing LZW compression technique and color coding based approach. The proposed technique uses the forward mail platform to hide the secret data. This algorithm first compresses secret data and then hides the compressed secret data into the email addresses and also in the cover message of the email. The secret data bits are embedded in the message (or cover text) by making it colored using a color coding table. Experimental results show that the proposed method not only produces a high embedding capacity but also reduces computational complexity. Moreover, the security of the proposed method is signifi- cantly improved by employing stego keys. The superiority of the proposed method has been experimentally verified by comparing with recently developed existing techniques.

نمونه ترجمه فارسی چکیده

در این مقاله با به کارگیری تکنیک فشرده سازی LZW و روش کد گذاری رنگی، به مسائل ظرفیت و امنیت نهان نگاری متن خواهیم پرداخت. تکنیک های پیشنهادی ما از پلتفرم ارسال ایمیل برای نهان سازی محرمانه استفاده می کنند. این الگوریتم ابتدا داده محرمانه را فشرده سازی می کند و پس از آن داده محرمانه فشرده را به آدرس های ایمیل ارسال می نماید و پیام ایمیل را نیز می پوشاند. بیت های داده محرمانه با استفاده از جدول کد گذاری رنگی، پیام (یا متن کاور) را به صورت رنگی درآورده و بدین طریق در پیام جاسازی می شوند. نتایج تجربی نشان می دهند که روش پیشنهادی ما نه تنها دارای ظرفیت جادهی بالایی است، بلکه پیچیدگی های محاسباتی را نیز کاهش می دهد. علاوه بر این با به کارگیری کلیدهای نهانیی، امنیت روش پیشنهاد شده به شکل قابل ملاحظه ای بهبود می یابد. با مقایسه این روش با تکنیک های موجود که اخیراً توسعه یافته اند، برتری آن به صورت تجربی مورد تأیید قرار می گیرد.

توجه؛ (همانطور که در نمونه ترجمه مشاهده مینمایید، این ترجمه توسط مترجم مجرب با رشته مرتبط به صورت کاملا تخصصی انجام شده و ادامه مقاله نیز به همین صورت با کیفیت عالی در فرمت ورد و pdf آماده خریداری و دانلود میباشد.)

سال انتشار 2017
ناشر الزویر
مجله   علوم مهندسی و فناوری، یک نشریه بین المللی – Engineering Science and Technology
کلمات کلیدی   نگاشت رنگی، نهان نگاری متن، فشرده سازی LZW، ظرفیت
 صفحات مقاله انگلیسی 8
صفحات ترجمه مقاله 23
مناسب برای رشته مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات
مناسب برای گرایش اینترنت و شبکه های گسترده، امنیت اطلاعات و رایانش امن
توضیحات این مقاله ترجمه شده و فایل تایپ شده با فرمت ورد آن آماده خریداری و دانلود میباشد.
دانلود مقاله انگلیسی ○ دانلود رایگان مقاله انگلیسی با فرمت pdf (کلیک کنید)
خرید ترجمه فارسی ○ خرید ترجمه آماده این مقاله با فرمت ورد (کلیک کنید)
سایر مقالات این رشته ○ مشاهده سایر مقالات رشته مهندسی کامپیوتر (کلیک کنید)

 

 

دیدگاهتان را بنویسید